Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows Live kalendářem

Zdravím, tohle jsem už jednou v roce 2006 našel, ale bez odpovědi. Mám ten samý problém ve Win 10. Při spuštění poštovního klienta Live Mail mi vyběhne hláška " Při pokusu o připojení ke službě Windows Live Kalendář došlo k chybě. Pokud problém přetrvá, zkontrolujte, zda není k dispozici aktualizace služby Windows Live Mail, nebo se obraťte na zástupce služby". Po odkliknutí této zprávy, jde vše normálně. Pokud zpustím Live Kalendář přímo, normálně naběhne a žádný problém to nehlásí. Aktualizace na samotný kalendář není, vždycky jen celé Essential.
Poradí mi někdo prosím ? Moc děkuji.

Moc děkuji za pomoc, trochu mně potrápila angličtina, ale nakonec jsem asi našel problém ve verzi Mail 12 a Outlooku.
Zkoušímm ještě pár věcí, pokud to nepůjde, je fakt, že to je jen o jednom klinutí, a to zase takový problém není. ¨
Ještě jednou díky.