Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 15.000 kč

Zdravím,
našel by se tu někdo kdo by mi pomohl složit herní sestavu zhruba do 15 tisíc? Nechci samozřejmě nejvyšší detaily na všem, ale už mě nudí hrát na laptopu a mít na hrách na nejnižší 20 fps
Samotná sestava + case, ostatní i s win 10 mám

protože právě i3 mám na stávájícím laptopu

Tyto posledni i3 jsou zcela neco jiného nez ty mas v NTB, vykon jsem jsou jako predeslé i5, kde nova [Gen] je zalozena na 4xCore, 4x fyzické jadra (4 vlákna), ne jako predeslé i3 2Xjadro/4x threads.