Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Režim spánku

Prosím o radu PC po pěti minutách spadne do režimu kdy musím zadat heslo V nastavení mám monitor nastaven na 1 hodinu a režim spánku také na 1 hodinu Co s tím Děkuji za radu Pedro
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

PC skočí do stavu jako když ho zapínam a zadávám své heslo ale v pozadí vše pracuje Když se přihlásím tak zase normálně naskočí Pokud na PC dělám tak v poho ale pokud je pět minut v nečinosti skočí zase do toho režimu Hrůza