Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ocenění Notebooku

Dobrý den, chci se jen zeptat za kolik bych prodal svůj notebook který má pouze vady na kráse jako třeba nečitelné parametry na lístečku, který je přilepeny na ntb a toť asi vše.
Mám notebook Asus x55VD
windows 10 (upgrade z windows 7)
RAM 6GB
Grafika nVidia Geforce 610m + Intel HD
Procesor Intel Pentium inside dual core b970 2,3GHz
HDD 750GB
CD/DVD-RW mechanika
1x USB 2.0
1x USB 3.0
HDMI port
VGA port
Ethernet port
bluetooth
webcamera
vestavěný mikrofon
Touchpad
čtečka pamětových karet
Baterie zachovalá :)
notebook je v zátěži mírně hlučný a je vyčištěn.
Vpohodě utáhne hry jako je GTA 5, Armored Warfare na střední detaily.
Díky, s pozdravem Patrik Felkel.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Zdravím vás po nějaké době. Takže věc se má tak, že jsem sehnal pár zájemců ale všechny jsem odmítl protože buď to chtěli poslat přes kurýra do Karlových Varů a to byl ještě nějaky další problem a nebo to chtěli poslat do zahraničí. A tak jsem si řekl že takhle to neprodám. Byl jsem za dospělým známým ajťákem a ten mi řekl že to už je skoro neprodejný šrot. Dostanu inv. duchod takže našetřím nějake money, prodám tenhleten notebook za "par šupů", jak mi radíte 3500... nebo prostě do 5 000 to prodám a našetřím si na lepší stroj. Zatím mi duchod vypočítávájí takže prachy zatim nemam ale až budou tak to prodam. Pokud máte někdo zájem, pište nabídky. Budu jen rád. :) přeji příjemný zbytek dne :)