Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube na mem mobilu nelze aktualizovat

Ahoj, mam mensi problem, mam Android 6.0 a telefon mam asi 2 tydny, nainstaloval jsme nedavno aktualizaci a ta aktualizovala mobil. Jenze po te aktualizaci mam tovarni youtube v mobilu a nejde nijak aktualizovat, ani po vymazani dat proste nic nefunguje, google play ho bere jako aktualizovane. Samozrejme ze jsme zkousel i obnovit cely telefon do tovarniho nastaveni ale to nepomohlo, nemel by nekdo radu jak to spravit? Ostatni aplikace zustaly v pohode..

ked to pise v google play ze je aktualny, tak je najskor aktualny. Preco si myslis ze ho musis aktualizovat? To ze nefungfuje znamena len ze nieco nefunguje, a ne ze ho musis aktualizovat. Co presne jak presne nefunguje? Nemas tam nainstalene nejake app ktore sa do toho mozu srat, napr. nejake anti-neco blbosti apod?
P.S: jaky presne mobil to je? Pripojeny si jak? Neblokuje ti nieco nahodou provider?