Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikaci byl blokován přístup ke grafickému hardwaru

Zdravím.Potřeboval bych pomoc, včera mi přišla nová grafika ASUS Radeon RX 460 v klidu jsem ji namontoval,normálně funguje, ale potom co jsem vyzkoušel nějaké hry, tak mi vždy pc tu hru vypne a napíše : Aplikaci byl blokován přístup ke grafickému hardwaru. Nevíte co s tím? Už si fakt nevím rady? Veškerou pomoc si cením

Ovladace si stare odinstalil a nove nainstalil? Jake presne odkial presne? Jaky windows? Inac neviem, ta hlaska je nejaka dementna, typicke microsoft hlasky, nikto z toho neni mudry.
Tie hry s tou predch. grafikou fungovali? Neskusil si ich preinstalit tie hry?