Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Striktní NAT

Zdravím,
už dva dny se snažím změnit v aplikaci (Uplay - Rainbow Six Siege / For Honor) Strict NAT na Opened.

Firewall má nastavené aplikace jako povolené (privátní / veřejné sítě), vyjímka je nastavená také, po neúspěchu jsem firewall zcela vypl.

Router má UPnP zaplé, (trik vypnout, aplikovat, zapnout, aplikovat, restartovat jsem zkoušel). UPnP mi přiděluje port 3075, ale NAT je stále striktní.

Dále jsem pokračoval v manuálním forwardování portů, bohužel i tak zůstává NAT strict. IP jsem nastavil statickou, zkoušel jsem nechávat UPnP zaplé, i vyplé, nefunguje ani jedno. Zmiňované manuálně forwardované porty fungují ostatním lidem a odkázala mě na ně i zákaznická podpora. Bohužel žádná změna.

Takže jsem s nadšením přesunul svůj PC do DMZ, restartoval router. Žádná změna.

V tomto momentě jsem zavolal poskytovateli. Po co mi připadalo jako hodina jsem se dozvěděl že žádné blokované porty z jejich strany nejsou a důvod pro striktní NAT není z jejich strany (KlFree net).

Dále jsem odpojil vše ostatní, PC, mobily, tablet, můj PC byl jediný zapojený do routeru a více méně jsem celý proces opakoval. UPnP, port forwarding, DMZ, vše bez firewallu.
Žádná změna se nevyskytla a zde už nevím co dále.

Chtěl jsem zapojit PC přímo do modemu, ale modem se bohužel nachází ve zdi (také mi to vrtá hlavou)...
Cesta tudíž je Wifi -> Router -> Modem

Jako poslední možnost jsem zkusil vzít druhý PC a zkusit stejný postup na něm, výsledek byl i zde stejný, Strict NAT ve všech případech.

Za jakoukoliv radu bych byl nesmírně vděčný,
děkuji.

hezké kolečko, ale předtím jej už provedly spousty zapařenců.

Na svém routeru máš veřejnou IP adresu? Ten "modem" je co (ve zdi nebude téměř určitě)? Není to náhodou (už podle poskytovatele KLfree) bezdátový klient někde na půdě nebo za oknem (laici tomu říkají "anténa")?

Podle poskytovatele veřejná IP adresa je, dotazoval jsem se na to společně s portama a modem je opravdu ve zdi.
Je napojený na optiku a z něj vede Ethernet kabel taktéž ve zdi do routeru.

Technicky vzato bych se na modem dostat mohl ale to bych musel mít klíč od skříně na chodbě který nemám a i kdybych to otevřel (vlastním páčidlo), musel bych natáhnout kabel přez chodbu a celý byt k sobě.
Zde cesta opravdu nevede, sousedi by o něj zakopávali.