Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzává počítač a cvaká

Dobrý den,od včera mě najednou začal zamrzávat počítač,v bedně jakoby pořad najížděl procesor a asi po 3 vteřinách cvakne a zase najíždí a zase cvakne a to pořád dokola.Když jsem počítač restartovala tak se objevili na obrazovce tyto nápisy viz příloha.Po hodině jsem počítač zapnula a už běží ale počítam že to bude pořád horší.I když je počítač nový pracuji na něm a mám v něm všechny programy.nemohu ho dát někam na měsíc do servisu na reklamaci.děkuji

http://imgbank.cz/images/2017/02/25/IMG20170225002 851.jpg

http://imgbank.cz/images/2017/02/25/IMG20170225003 021.jpg

Okamžite si kup nový externý disk a okopči naň dáta cestou nejakého externého, bootovacieho média, so zálohovacím (backupper) SW pri uspatom OS. Mať záložný HW určený na dátové úložisko je povinná nutnosť, nie rozmar.

Alebo vypni PC, vyber pevný disk a daj si disk niekomu okopírovať.

Testy s diskom nerob, lebo ho môžeš odpáliť nadobro, ak je závada v disku. Ale nemusí, môže byť problém v radiči, ZD, apod.