Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umí zde někdo vyhledávat předešlé příspěvky? Mně to nejde. Hledám odkaz na odstranění Acer programů

Aby někdo něpsal, že se nesnažím, přes půl hodiny vyhledávám v předešlých příspěvcích dotaz, které originální programy ACER (Acer Docs, Media, Photo, Ouick Access) v notebooku s Windows 8 se dají odstranit bez toho, aby to poškodilo normální chod notebooku. A nemohu to najít. Umíte někdo hledat lépe?

Mozes odstranit vsetky.
Len potom prestane fungovat ukazovanie caps-lock stavu na display apod. ked zmacknes capslock. Inac vsetko ostatne funguje. Ked nechas ten hotkey program (zhlavy neviem presne nazov asi to je ten quick access), tak pojde aj to ukazovanie capslock. To zistis jednoducho ked odinstalujes nieco a prestane to ukazovat capslock, tak to bolo to.
Este by som nechal Acer shared kniznicu ci take nieco tam byva. Ale tusim netreba ani to.