Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc je v spánku a pokiaľ ho chcem nahodiť (napr. po kliknutí myšou) naskočí len čierna obrazovka... P

Po dlhšej nečinnosti sa pc prepne do úsporného režimu (zhasne monitor), pokiaľ ho chcem začať opäť používať malo by stačiť kliknúť napr. myšou resp. klávesou a mal by opäť nabehnúť windows resp. obrazovka, ktorú som používal pred tým ako sa dal do úsporného režimu...namiesto toho mi len naskočí čierna obrazovka kontrolka na monitore svieti zeleno a to je všetko...neviem sa dostať k obrazu musím reštartovať pc...Prosím Vás o radu... Ďakujem.

Problem mozes vyriesit tak ze vratis nejake update ovladacov ktore tam pripadne niekto nainstalil cez nejake debvilne automaticke blbosti (windows update ma historiu, tam vidis co sa instalovalo cez windows update). Pripadne skusit vratit bod obnovy apod.
P.S. usporny rezim je polepena cinska chaoticka nefunkcna sracka odkedy to vymysleli (pred ca 20rokmi) az do dnes, nechapem jak to moze chciet niekto pouzivat.