Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi PDA a Smartwatch

Zdravím, mám dotaz, ve školním řádě je napsáno: Jsou zakázané hodinky s funkcí PDA ale přece smartwatch jako takové (Apple watch) třeba, nejsou PDA ne ? PDA je například nějaký fitness náramek... Jakože PDA "chytré" funkce, ale bez operačního systému, smartwatch - chytrý telefon na ruce. Mám pravdu? Můžu takto zneužít školní řád? Chytré hodinky používám i tak, ale kdyby víte co...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Personal_Digital_Ass istant

Jsou zakázané hodinky s funkcí PDA ale přece smartwatch jako takové (Apple watch) třeba, nejsou PDA ne ?

Ne, nejsou.

PDA je například nějaký fitness náramek

Ne, neni.

Jakože PDA "chytré" funkce, ale bez operačního systému

Ne, PDA ma operacni system.

---

Podle me ten terminus hodinky s funkci PDA vubec neexistuje a nejakej blb se snazil delat chytryho a vecpal to do skolniho radu.

Nevim, proc by mela skola zakazovat smartwatch, zakazuje vam snad smartphony?

Opodstateni nejakeho takoveho narizeni nechapu, mas dve moznosti, bud to resit a domluvit se, ze hodinky mit na ruce muzes nebo se na to vykaslat a pripadne delat blbyho, ze nevis co jsi udajne porusil a hodinky s PDA nevis co je.