Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ups

Zdravim... Mám u PC UPs... Včera vypadl proud spadla i upska. Po opětovným nahození elektriky se upska normálně zapla začala dávat stavu do monitoru, repraku atd ale do zdroje v PC prostě proud nejde. Zkoušel jsem to všemozne vypínat a zapínat ale bez odezvy. Není to ani zdrojem. Nemůžete někdo poradit jak to rozhodit protože to absolutně nechápu :D dřív stačilo vypnout a zapnout zdroj a bylo vše ok ale tentokrát to nejde... Už jsem zoufalej

Teďka na tom pracuju... Ale nvm je to relativně novej zdroj a jak říkám vždy když se toto stalo stačilo vypnout/zapnout zdroj a vše bylo ok. A ano funguje vše kromě pc...

Edit: Po vypojení UPSky PC funguje, ale po opětovném zapojení je problém furt stejný tzn. proud jde do všeho kromě zdroje

ups řady "smart apc" s pochybnou interpolací sinusovky stály ve své době za vyliž.
neustále na cosi v síti v síti reagovaly (řada "back ups apc" byla v klidu), při více poruchách po sobě si dokázaly samy vyrazit předřazený jistič, takže hlídaný pc/server časem spadnul.

ale monitorovací usb výstup to má, windows jsou s nimi kompatibilní, v ovládacích panelech jde řídit nastavení ups: čas běhu z baterie, čas po vyslání shutdownu do vypnutí ups.