Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sluchátka Genius HS-930BT odpojování

Ahoj, rád bych vás poprosil o radu. Mám bluetooth sluchátka Genius HS-930BT, problém je že když mi například dohraje písnička nebo video tak mi sluchátka po velmi krátké (cca 2-3 minuty) "usnou" nevím jak jinak to nazvat. V zařízení pro přehrávání je stále vidím ale nehrajou, navíc se mi daná stránka kde bylo video zasekne protože jako by to nevědělo kam pouštět zvuk, nejde ani do repra ani do sluchátek. Pomůže buď vypnutí a zapnutí sluchátek, nebo jejich odpojení v přehrávacích zařízeních.

Nevíte prosím v čem je chyba? Reklamaci mi uznali a vrátili peníze, nicméně mě jinak sedí a koupil jsem druhý kus a stejný problém, tak mi příjde nesmysl aby to byla zase stejná závada. Spíš co dělám špatně.

ještě jsem zkusil sluchátka s tabletem a problém nebyl, tím pádem si myslím že je něco špatně ve win 8, netebook mam lenovo y510p, zkusil jsem nové ovladače na bluetooth a nic. jinak nemám žádného správce bluetooth zařízení pouze ten windows, nenapadá někoho v čem může být chyba? Sluchátka připojuji i jako primárná zařízení.

Díky.

Predpokladam ze to je USB kram. Tak si vlez do spravcu zariadeni a poodskrtavaj tam "vypinanat zariadenie kvoli uspore energie" aj u USB hubov a u zariadenia samotneho.
Alebo si najdi spravne ovladace pre spravny OS.
Alebo cely film kyv mysou sem a tam.