Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace WinXP - ked chcem aktivovat tak mi nejde internet

dobry nedavno som preinstalovaval windows xp home edition
a ked chcem aktivovat tak mi nejde internet,na insternet som pripojeny kablom zabezpecenie wifi je pomocou macadries zariadeni, mac adresa je nahodena v routri a v pc som natstavil ip branu dns1 dns 2
a internet nejde
dakujem za pomoc
Změna předmětu, původně: W xp (Prasak)

zabezpecenie wifi je pomocou macadries zariadeni

stupidita, zruš to.

v pc som natstavil ip branu dns1 dns 2

a dobře?
jestli jsi špatně nainstaloval ovladače základní desky, tak ti síťovka nejde.

na automatickou aktivaci přes net se vykašli, je na to tónová volba telefonem. aktuální slovenské číslo neznám, snad ti ho řekne ten jejich operatér: zkus se dovolat na +420 225 990 844

Ked sa dostanes do routra (ping apod, dostanes IP od DNS, dostanes sa do nastaveni), tak si predsa pozri ze co je v statuse WAN v nastaveniach routra, ci je pripojeny alebo co.

Vo WinXP nefunguje Internet Explorer, prz uz sa na to MS vysral a su tam stare certifikaty. Pouzi firefox apod. Dostanes ho tam trebars cez USB stick, alebo mozno ked tam do IE napises mozilla.com tak pojde.

Aktivacia ked neprejde online tak aktivuj cez telefon, ked to je legal Win na danom PC.

Taky si myslím,že ostatní prohlížeče mu jdou. Ale pro aktualizace a ověření to je schopno komunikovat jen přes IE (v SP3 je verze 8),ta by to dokázala,ale různá lidská tvořivost vynašla deaktivaci těchto kontrol,tak se u tohodle ukáže "stránku nelze zobrazit".