Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohližeč PDF

Dobrý den.
Shanim nějaký prohližeč PDF formatu, ale aby v něm nešlo soubor uložít a převest do nějakeho jineho formatu.
Prostě jen otevřít a prohližet.
Děkují.

50MB? Este nejake sibnute obmedzenia? uz si to mohol mat davno vyriesene.
50MB je dneska nic. v dobe 4TB diskov. mas dialup internet? pochybujem.

Obecne, prehliadace PDF neumoznuju ukladanie. A ak ti ide o to, aby ti dakto nemohol vykopirovat PDFko, tak to riesis uplne zbytocne.
Ked dakto chce, printscreenom ti sfoti vsetky stranky, pretoze co sa da zobrazit, da sa skopirovat. Nic nevyriesis.

1. je prasárna posílat EXE soubory. Nikdo soudný nebude potenciálně virulentní soubor stahovat, nebo dokonce spouštět, nadto ještě pofiderního uložto, rejdiště kinderwarezáků
2. Stále ti nedochází, že jakmile soubor JAKKOLI odešleš, máš prostě smolíka, protože se k němu VŽDY dá nějak dostat.

Pokud nechceš dát z ruky elektronickou verzi, tak ji vytiskni a pošli s nějakým fyzickým znakem (svého času frčely reliéfní razítka)