Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Základní deska + procesor (nový)

zdravím,

mám základní desku -> MSI 760GM-E51 - AMD 760G

a chtěl bych do toho nacpat tenhle procesor-> AMD Phenom II X6 1055T 125W processor 2.8GHz

poběží mi to? (krom toho že bych musel updatovat BIOs?)

díky za odpověd.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Poznámka:
Ta stará historie/deska nemá chlazenou napájecí kaskádu, jen čtyřpin napájení procesoru.
Takže je otázka jak ještě dlouho bude chudák stará/jetá sloužit s procesorem 125 TDP?
(aktualizace BIOSu na poslední verzi bude potřebná)