Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 15 tisíc ?

Ahoj, poradíte mi prosím notebook do 15 tisíc nechci koupit zas takovou šunku ,ale PC koupit také nemohu hodně cestuji a notebook by se mi hodil. Vím ,že 15 tisíc není moc ,ale kdyby měl někdo zkušenosti s ňakým notebookem. Co tahá docela dobře hry jako je GTA 5

To presne nevim, ale urcite uz se ti to bude zdat moc penez, ale tohle je notas s moderni grafikou, kde rozjedes prakticky vsechno:

https://www.czc.cz/msi-gl62m-7rd-202cz-cerna/20435 8/produkt

Ta GTX950M neni srovnatelna s desktopovou GTX950 (narozdil od teto GTX1050) a navic ma take pomale pameti, ale uz aspon trochu funguje. Kdyz koupis nizsi 920-940MX, tak tam pomalu nerozeznas vykon od integrovanych intelovych grafik.

nVidia 920MX s DDR3 pamětí je téměř nesmyslné grafika. Její výkon není o moc vyšší než výkon integrované grafiky z CPU a v podstatě jen zbytečně prodražuje NB. Je to grafika cílená na neznalé zákazníky, kteří si myslí, že když je v NB samostatná karta, tak je vhodný pro hry.