Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtva bateria?

Zdravim,

mam Lenovo G580. Je v nom origoš batéria.

Problém nastal včera, zo dňa na deň sa PC po odpojení nabíjačky vypne. Pred tým mi vydržal v pohode hodinu a pol. Windows píše že batéria je na 87% a nenabíja sa.

tu je report z powercfg:

Batéria:Informácie o batérii
Identifikácia batérie 2908SMPLNV-L11M6Y01
Výrobca SMP
Sériové číslo 2908
Chemické zloženie LION
Dlhodobé 1
Navrhnutá kapacita 42770
Posledné úplné nabitie 37160
Funkcie správy napájania platformy:Podporované stavy spánku
Stavy spánku umožňujú počítaču prejsť po určitej dobe nečinnosti do režimov s nízkou spotrebou energie. Stav spánku S3 je predvoleným stavom spánku pre platformy Windows. Stav spánku S3 spotrebováva len toľko energie, koľko je potrebnej na zachovanie obsahu pamäte a na rýchle prepnutie sa späť do pracovného režimu. Stav spánku S1 alebo S2 podporuje len veľmi málo platforiem.
Spánok S1 podporovaný false
Spánok S2 podporovaný false
Spánok S3 podporovaný false
Spánok S4 podporovaný true
Funkcie správy napájania platformy:Funkcie správy napájania procesora
Efektívna správa napájania procesora umožňuje počítaču automaticky udržiavať v rovnováhe výkon a spotrebu energie.
Skupina 0
Index 0
Počet stavov nečinnosti (C) 2
Počet stavov výkonu (P) 11
Počet stavov obmedzenia (T) 8
Funkcie správy napájania platformy:Funkcie správy napájania procesora
Efektívna správa napájania procesora umožňuje počítaču automaticky udržiavať v rovnováhe výkon a spotrebu energie.
Skupina 0
Index 1
Počet stavov nečinnosti (C) 2
Počet stavov výkonu (P) 11
Počet stavov obmedzenia (T) 8

Chod do nejakej lenovo aplikacie o energii, a tam skus nastavit nech to nabija az do 100%, pripadne nejaku rekalibraciu alebo co.
Dobre by bolo asi aj odpojit aj baterku aj nabijacku na par minut nech sa resetne EC.
Ked nepomoze vobec nic tak skusit inu baterku.