Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám rozbitý PS3 ovladač?

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli mám rozbitý PS3 ovladač. Ovladač nabíjím, již 20 hod, ale po vyjmutí z USB kabelu, buď blikají všechny "čárky" červeně nebo ukazuje "1 čárku", která svítí červenou barvou. Když hraji, tak vydrží 4 hod, jak je napsáno v manuálu. Myslím si, že jsou rozbitá "světýlka" v ovladači, ale nevím, jak to opravit. Prosím pomozte mi.

Děkuji Paulinka

Zdravím jestli myslíte čárky ze zadu na tom ovladači tak po vyjmutí vždy blikají chvilku červeně všechny 4 tečky (čárky) a když zmáčknete kulaté playstation tlačítko a připojíte ovladač k playstationu tak svítí jen jedno a to udává kolikátý ovladač se připojil když svítí první tečka tak je to první přihlášený ovladač a pak když přihlásíte druhý tak bude svítit druhá tečka (čárka) tím pádem je vše v pořádku a jestli myslíte čárky který udávají jak je ovladač nabitý tak stím zkušenosti nemám a nevím proč blikají.