Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce z USB pro HDMI?

Zdravím, zjistil jsem, že u mého pc není vedeno k mému překvapení hdmi.

Rád bych propojil novou smart tv s mým počítačem právě přes hdmi kabel a nevím, zda existuje nějaká redukce? Nebo je možnost jen HDMI na DVI?

Díky moc za pomoc borci.

Předpokládám, že když sis pořídil SMART TV, tak ji připojíš na internet. Jinak ji degraduješ na hloupý panel. Připojíš ji buď přes wifi, nebo přes kabel do společnýho routeru, aby PC i TV byli spolu na stejné síti. Jakmile TV zapneš, ta se přihlásí do sítě a pak na daný film v počítači klikneš pravým myšem, zvolíš "Přehrát v zařízení" a tím zařízením je tvoje TV. TV si pak sama natáhne data a přehraje to.
Stejně tak můžeš prohlížet v TV fotky z počítače, ale i z mobilu (i filmy z mobilu), nebo ze síťových disků (NAS).

Máš TV připojenou přes kabel, nebo přes wifi? Jestli wifi, může být problém v silným rušení. Nebo přehráváš film ve velmi vysokým rozlišení (datový tok) a wifi to nestíhá přenášet dostatečně rychle.

Co je to za TV? Možná má malou vyrovnávací paměť. Když jsem vypnul PC, tak TV asi ještě minutu hrála, než zahlásila výpadek spojení.