Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grabd theft auto V

Zdravím všechny z Poradna.net !
Potřeboval bych od vás dnes poradit.

-Už dlouhodobě uvažuji o koupi hry Grand theft auto V (GTA5). Všude sem se díval a zjištoval jestli tuhle hru moje PC rozjede. No, všechny testy apod. mi říkali že ano (kromě procesoru... Jinak minimálí požadavky splnuji.) ale já si prostě nejsem jist. Už nějakou dobu tenhle komp vlastním a myslím si že tu hru na aspon 50 FPS na min. detaily prostě nedám. Poradíte mi jestli je těch 50 a víc FPS možné s tímhle ? :

-CPU - AMD FX-6100
-GPU - AMD Radeon R9 200series / 270X Gaming OC
-RAM - 8GB

Děkuji.
S1mpleGam3r.,, :>:

Když to tak vezmu...
1. Vyměnit pamět by sem teoreticky nemusel.
2. Desku mám celkem zastaralou, výměna by určitě prospěla :/
3.3 litry za procesor je v pohodě. Záleží jak moc mi to pomůže.
S tím GTA jsem teda s výkonem v pořádku jen je trošku problém to CPU.
A s tím FX procesorem co jsi zmínil, jak moc by pomohl ? V čem by byl rozdíl. CHápu, je to výkonější procesor ale když ten rozdíl není zas tak velký, tak by tím pádem bylo lepší uvažovat o nějakém lepším.

1. V návaznosti na bod 2. by se OP už musela měnit, Dnes v nové sestavě jen DDR4.
2. Kupovat ZD pro mrtvou platformu nemá vůbec cenu!
3. Je otázka, zda kupovat dnes tento procesor mrtvé platformy.

Za chvíli, proti očekávání na začátku roku, je tu Ryzen 5, nejlevnější verze je Ryzen 5 1400. Reakce už tu je ve výrazném snížení cen CPU Intelu, markantní je třeba i5-7400.
Takže našetřit na novou trojici CPU, ZD,OP. GK se dá zatím použít.
Mimochodem, jaký je zdroj?