Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem procesoru.

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem nového herního procesoru. Cenová hranice 10500. Mám problémy s Battlefield 1 na ultra detaily (hra není plynulá). Díky

Moje současná sestava:

Typ procesoru: Intel Core i5 (Haswell/4. generace)
Velikost operační paměti [GB]: 8
Typ pevného disku: HDD, SSD
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970
Optická mechanika: DVD
Operační systém: Windows 10

Typ procesoru: Intel Core i5 (Haswell/4. generace)
Model procesoru: 4460(3.2/3.4GHz 4jádra/4vlákna)
Počet jader procesoru: 4

Typ paměti: DDR3 DIMM (slot)
Frekvence paměti [MHz]: 1 600
Velikost operační paměti [GB]: 16

Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 970
Velikost grafické paměti [MB]: 4 096
VR ready: Ano

Základní deska MSI B85-G41 PC Mate

# To che spise UPgradovat grafickou kartu, s GTX@970 budes mit okolo "45/50 Avg FPS" (chtelo by vic i jak 3.5Gb VRAM), na dobrych "60-75 Avg FPS" to chce alespon GTX@1060.
TiP ~ Zda-li mas hru v rezimu 'DX12' zkus prepnou na 'DX11', kde by jsi mel mit vysi 'Min FPS'.