Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z books.google.cz - problém

ahoj všem, znáte tenhle vyhledávač? Jsou tam i knihy ke stažení, ty na které už neplatí autorský zákon.
Potřeboval bych poradit jak vybranou knihu stáhnout? Je tam tlačítko Stáhnout soubor PDF, to funguje, ale při tom stažení se zprzní grafika, stáhne to jenom černobíle, i když ty zobrazené obrázky stránek jsou naskenované barevně. Nevíte jak to stáhnout v té originální podobě?

Tohle bych spíš daval za vinu velikosti. Rozdíl mezi barevným obrázkem a černobílým obrázkem je hodně velký. Google bude k obline zobrazování využívat nějaké fraktálové komprese (DJVU apod.) Pokud by se z toho pak genrovalo barevné PDF, byly by to stovky MB.

A už mi je jasné, proč webove stranky zabiraki v pameti stovky MB. Jen velikost zdrojaku teto zrudnosti je 270kB a to je vetsinou JScript. V pameti pak stranka vcetne nahledu na stranku bible zabira 150MB

Tak ať to má klidně stovky MB, to mi nevadí.
Myslíš že to PDF se generuje až když to dám stáhnout?
Tak to přece musí jít nějak stáhnout to co vidím při tom náhledu ne? Třeba jako složku se souborama JPG.
Když dám uložit webovou stránku, tak se v té složce uloží jenom pár stránek, a sou to obrázky JPG které mají pod 1MB, tak proč se neuloží všechny?

Když dáš uložit webovou stránku, tak se uloží to, co má stránka nacachované.
Proč by měli natáhnout při prohlížení celou knihu?

Tobě nevadí, že bys stahoval stovky MB, ale třeba to vadí books.google.com
A proč nabízejí jen černobílé PDF? To by měl být opět dotaz, směřovaný na autory.

Třeba to tak je jen v případě, kdy nejde o knihy, skenované jako text, ale právě o ty staré. Pocy´hybuju, že když si na Google Books zakoupíš knihu, tak dostaneš černobílé PDF.
Zkoušel jsem jinou (novou) knihu, která je zdarma (Cizinec od Kučery) a z ní jsem dostal barevné textové PDF

aha a ten prohlížeč se nedá nějak donutit, aby nacachoval všechno co na té stránce je?
Nebo neexistují nějaké programy, které by uměly stáhnout všechno co je na nějaké stránce?
Ten cizinec to je ale úplně jiný formát. To není skenované z papíru.