Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JVC lt-40v750

Zdravím,

mám doma TV JVC lt-40v750 a mám problém s rychlostí internetu, respektive domácí sítí.
TV je propojena s PC kabelem a při přehrávání jakéhokoliv videa se přehrávání cca po 1 minutě přeruší.
Tento problém teď přisuzuji datovému toku, nejdřív jsem to totiž zkoušel přes wifi.
Kabely jsem zkoušel 3 a je to pořád stejné.
Pokud zapnu v TV internetový prohlížeč a tam najedu na stránky dsl.cz nebo speedtest.net, rychlost je +-15Mb/s.
V nastavení TV je kontrola rychlosti internetu, ale ta ukazuje vždy maximálně 1024Kb/s. Netušíte, kde může být problém a jak ho vyřešit?
Zkoušel jsem měnit DNS servery, hledat v nastavení TV nějaké nastavení rychlosti/to tam není.
Třeba vás napadne něco, co jsem ještě nezkoušel.

Psal jsem i na podporu JVC, tak snad dají vědět.

Špatně jsem to popsal. Z routeru jde do switche, kde mám své PC+další 2 PC.
Každopádně ani po připojení napřímo PC-TV se rychlost nezmění, protože to zase do minuty spadne.

Edit:Zaráží mě ta rychlost, protože při spuštěném prohlížeči v TV to ukazuje normálně jak má a při testu v menu TV max. 1024Kb. Kdyby se ta rychlost aspoň měnila, ale zůstává konstantní.

Tak dnes jsem dostal odpověď.

Doslovně:

"Dobrý den,

tato chyba opravena v budoucí aktualizaci fw, prosíme tedy o strpení.

S přátelským pozdravem
Miloš Čepera"

To jsem si naivně myslel, že JVC patří mezi kvalitnější značky. To o tom problému jako 2 roky nevěděli?

Pěkně mě to vytočilo!