Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Werfault.exe - Chyba aplikace

Dobrý den, zapnu jakoukoliv hru a vyskočí na mě tabulka Werfault.exe screen => em6j8g
Zkoušel jsem to projet antivirákem, zkoušel jsem rady co měli tento problém taky a pořád nic.

Když zapnu hru vyskočí to a jde to vypnout, ale po chvílí se to zapne znovu a minimalizuje to hru u prohlížeče či jiné aktivity to nedělá jen u her. Předem děkuji.

Ty různé hry ti vyhazují hlášku s naprosto stejným obsahem? Nejsou to cracky?
Moc bych za to nedal, že tam nemáš ještě stále nějakou škodnou. Čím jsi to "projížděl"?
Zkoušel jsi klasiku MBAM + AdwCleaner (oba a nejlíp v nouzovém režimu systému)?