Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stop Error Screen

Dobry den potrebujem pomoct. Uz od vcera mi hadze blue screen asi po 5 minutach od zapnutia PC. Pocitac pouzivam uz asi 4 roky takze si nemyslim ze to bude chyba v instalacii windowsu. Jedine co som menil bolo update driverov. Za kazdu odpoved dakujem.

No tak evidentně tomu ten update driverů neudělal dobře.
Proč jsi vůbec ten update dělal? Něco nefungovalo? Protože pokud vše funguje, není důvod instalovat novější ovladače. Ani stáří ovladačů není důvod, protože ovladače časem nehnijí ani se na ně nepráší.
A pokud jsi musel z nějakého důvodu ovladače přeinstalovat, tak jediný správný postup je stáhnout ovladače ručně z webů výrobců HW. Pokud jsi updatoval nějak jinak (nějakým programem, nebo microsoftím updatem), je to špatně.