Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sklo na Honor 8

Dobrý den, mám prpblem .budu si kupovat honor 8 a shhanim ochraně sklo, ale všechny skla co jsem našel nepokryjou i okraje( sklo je mírně zaoblení, jako u iPhone 6/6s, ale na to jsou skla i zahnute/zaoblené na okrajích,) ale pro honor jsem žádné takové nenašel. Nevite někdo jestli nějaké takové existuje.. Díky za odpověď

O ochr.sklech se taky píše toto:

UPOZORNĚNÍ !! Honor 8 má zahnutý displej, stejně jako iPhone 6 a iPhone 7 a v takových případech bývá z technických příčin tvrzené sklo menší než displej, protože sklo není možné zahýbat a tedy může pokrývat pouze rovnou plochu displeje! Je to standardní případ, nic výjimečného, není možné zakoupit na Honor 8 tvrzené sklo, které by pokrývalo celou plochu displeje!