Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI RADEON X1900gt

DObrý den ,mám problem s grafikou.
NAinstalované ovladače mám ATI+ Catalyst+12.11+B11+HotFix+11.09+V6+BETA.7z

Ale nemohu u grafiky v catalist control center-v nastavení grafiky vypnout filtry ani vertikální synchronizaci.
Příjde mi to jako nějaká osekaná verze ,jednoduše to tam není .Vždy u ati grafik to tam bylo .
Šlo by to nějak doinstalovat ten software ?
Nabízím 100kč hned na učet za vyřešení.

Plocha>pravé tlačítko>Catalyst>Hraní>Vertikální synchronizace>vypnout

takovou možnost ovladač nenabízí ?

jinak v catalystu ještě hledej svislé obnovení.

jinak Anizotropní Filtrovaní bylo pod Smoothvision HD.

zkus se tam podívat ale jinak vypnout by to mělo jít přímo ve hře.