Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak posuzuje FB vhodnost?

Už jsem několikrát hlásil loutkové robotické účty FB a nic, bylo mi odpovězeno, že je vše v pořádku. Na druhé straně slýchávám, jak někdo sestřelil antixenofobní skupinu, nebo nevynný účet. Jak to tam posuzují?

nebo nevynný účet. Jak to tam posuzují?

podle pravopisu.
ne, musí se sejít dost bonzáků na obou stranách - teprve pak fakebuk sezdá, že je to podezřelé.
toto se řeší na pubertálních fórech, proč to taháš sem?

Už jsem několikrát hlásil loutkové robotické účty

to je taková mánie ještě z minulého století, furt někam něco hlásit. dřív se jmenovali uliční výbor ksč nebo pomocníci vb.
no tak hlas dál, když si myslíš, že to změní svět a hlavně ty druhé.