Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den, myslím, že je čas na to trochu upgradovat můj počítač.. Nedávám cenový limit ale spíš mě zajímá co by bylo asi vhodně upravit nebo vyměnit.. Na stávající sestavě hraju Battlefield 1 na střední detaily a docela rád bych si zahrál na ultra a i další novější hry.

Zde je moje sestava CPU : Intel Core i7-3820
GPU : GIGABYTE N760OC-2GD
MB : Gigabyte X79-UD3
RAM : 2x8 GB DDR3 Kingston HyperX 1600
Zdroj : Chieftec 850W
Case: Zalman Z5
SSD: 120 Gb Samsung
HDD: WD 1TB

Strop neuvádím naschvál protože bych rád slyšel různé varianty pokud by jste byli tak ochotni. Ale snad chápete, že nemám v plánu kupovat 1080..
Díky za rady :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ale snad chápete, že nemám v plánu kupovat 1080..

# Co jiného ti zbyva nez klasika RX480/GTX@1060 :-), popripade drasi GTX@1070, na FHD@1080p ale spise zbytecna v pomeru cenna vykon.
* A jaky budu mit navic vykon, kdyz zakoupim "RX480/1060" ? V prumeru, kde mas ted "45FPS" budes mit po UPgrade "70-80FPS", nebo skoro az 2X vetsi vykon.

Jojo přesně tak :) tak díky a ještě se zeptám pokud bych vyměnil tu grafiku tak ta sestava bude zase tak na 2 roky v klidu ne? ale potom už se bude asi muset dělat upgrade desky ramek i procesoru co? Vzhledem ktomu, že ta deska je už dost stará i procesor.. a ta deska nepodporuje jiné než 2011 sockety takže nepude ničim osadit asi. Nebo myslíš, že by i po těch letech byl dobrý nějakej starší Xeon výkonnější než můj procesor teď?