Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O co lze rozšířit?

Dobrý večer. Má od kaaráda notebook a zajíalo by mě, na co jsou ty volne porty. jeden je asi na HDD a druhy nevim na co je. přikladam fotku ze speccy. bylo by možné rozšířit o SSD???

Jeden je pre RAM, a druhy (ktory asi by bol pouzitelny lebo M.2) vobec neni napajkovany.
No a potom je tam normalne miesto pre 2,5" sata disk alebo SSD, to tam disk nnebol ziaden ci co? Ak je ten SATA konektor normalne s kontaktami tak sa tam da dat SATA HDD alebo SATA SSD.