Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém spuštění windows

Dobry den, potřeboval bych pomoct, nedávno jsem přeinstaloval win 10 a od té doby mi to dělá problém že se mi sekne počítač dám restart ale windows už se mi nechce načíst, automatická oprava nepomáhá ani vrácení do bodu uložení kdy počítač ještě fungoval.
Díky za rady^^

Tak trebars je vadny iny HW napr. RAM (da sa testovat napr. nabootovanim memtest86+), ked myslis ze "HD Tune bezproblemu" (testoval si tam co presne a jak dlho to trvalo?)

.. alebo ti tam ten W10 sam cpe nejake update ktorym sa sam zakilluje, to si musis otestovat ty. Ale skor si myslim ze to je HW problem.
A do BIOSu daj defaults a save&exit.