Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky zvolit zdroj

Zdravim pratele mohl bych poprosit o radu ?
Kupuju novou sestavu ( proc, ram , desku , grafiku ) a zajima me jestli to muj zdroj co tu mam utahne nebo radeji koupit silnejsi ?

Mam Zalman 600w
zalman-zm600-lx-d476690.htm

Kupuji
Deska msi z270 tomahawk
Grafika MSI gtx 1070 8gb
Ram 16 gb ddr4
Proc i7 7700k

Zdroj je stary cca pul roku, ale nevim zda je adekvatbi k takoveto sestave. Pripadne jestli mi doporucite jiny ?

Mockrat dekuji.
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place! Na prvé stránce toto téma je opravdu přehlédnutelné!
EVGA žádné zdroje nevyrábí! Také neexistují "herní" zdroje! Na sestavu bohatě stačí skutečný zdroj od skutečného výrobce zdrojů.
K čemu i7 a ještě taktovací a tím i "Z" čipset a k tomu takovou GPU, to sice nechápu, ale nejsou to mé peníze. Pikantní je to vzhledem k 11. dubnu.

Jelikoz to kupuju od znamyho zanovni za 19 000 , cca 6 tejdnu stary akorat zdroj k tomu nedava, proto je to takovahle konfigurace tu myslim ze do 19k tady nikdo neslozi bohuzel a dokoupit casem lepsi GPU pro upgrade uz nebude tak hrozny. Kazdopadne za doporuceni zdroje noc dekuji.