Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě mobilního telefonu + VR brýle

Zdravím Vás,

Potřeboval bych poradit s výběrem mobilního telefonu a k němu VR brýle.

Byl jsem rozhodnu pro mibilní telefon Huawei P9 Lite Dual SIM, ale zjístil jsem, že nemá gyroskop (který je pro VR potřeba).

Koukal jsem po telefonu Huawei P8 Lite 2015 Dual SIM, který gyroskop má, ale zase rozlišení displeje je 1280 x 720, což je asi pro virtuální realitu málo.

Cena by se měla pohybovat kolem 5000,-

Dále v těch VR brýlích se moc nevyznám, ale chtěl bych, aby ten zážitek z virtuální reality byl maximální.

Předem děkuji za případné odpovědi!

Já mam ty levný krabicový VR brýle od Tmobilu (ty google) a k tomu Honor8. Stahneš si aplikace ze storu a v tý aplikací je pár ukazek. Nevim jaký jsou hry nebo jak je lze vlastně využít, youtube to umí, ale zase to video nato musí být dělaný. Ten obraz z toho je takovej ne uplně ostrej až trochu rozmazanej. Proto pokud bych chtěl, aby to mělo nějak vypadat, tak bych bral samsung řady S (6,7,8), kterej má přesně dělaný brejle pro ten model. V alze dřív davali k s6 vr brejle zdarma a jejich cena se pohybuje v řádech tisic kč (2-3). FHD je nato málo a je duležitý mít k tomu silnou grafickou kartu.

# FHD je minimum, tvé rozliseni na jedno oko, bude deleno 2 z FHD@1080p.
• Doma mam zakoupené HOMIDO (nevim zda-li se prodava v CR); které je kompatibilni s prakticky kazdym mobilnim tekefonem a [Samsung Gear VR 2] (FOV 101°), ktery ma byt kompatibilni jen urcitimy modelu Samsung ale pouzivam je zaroven s Lumia-950XL, ktera je na VR dostatecnevic jak dostacujici navic ma i velmi rychlé USB-C * GHD@1080p budes mit hodne pixelové, na video staci, hry VR to chce lepsi grficky chip.

• Lumia + Samsung VR 2 ? Jde to vazne dohromady ? ?
''XoXoChanel TV :-p'' : watch

TiP ~ Vytecné, tedy zabavné, je pouziti [VR] bryli" s "PC", kde je pouzijes jako VR bryle na misto HTC :-)
* ''A jak spojim PC s telefonem, abych hral PC hry ve VR'' ? : DObra otazka, pro Android je to trochu jinak jak muj [Windows phone], ale staci jen nainstalovat do [PC Trinus server], do telefonu aplikaci trinus, sparujes.

[img]http://pc.poradna.net/file/view/28452-trinusvr-jpg [/img]

• Pres STEAM si stahni nejaky VR demo a muzes hrat.
- TRINUS PC :www.trinusvirtualreality.com
- TRINUS ANDROID : https://play.google.com/store/apps/details?id=com. loxai.trinus.full