Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hlavním panelem

Když hraji na notebooku hru, a kliknu ve hře např. při nastavování něčeho ve hře příliš dole (mám fullscreen), kde se normálně nachází spodní lišta tak se mi zobrazí plocha jako kdybych na lištu normálně klikla. Něco podobného se mi děje s youtube - když mám u videa fullscreen, spodní lišta nechce zmizet a překáží dole u videa. Mám windows 10. Neumím popisovat, ale snad to někdo pochopil a poradí. Děkuji.

https://www.tenforums.com/general-support/61190-ho w-do-i-disable-always-top-taskbar.html
skusit najprv v nastaveniach windows update - vsetky updaty nainstalit (zmacknut tlacitko ze teraz hladat a instalit aktualizacie) a potom restart a znova hladat a instalit a restart Windows az kym je vsetko aktualne. Ked nepomoze update a restart (restart je nutny) tak potom tam jeden naspodku pise ze v nastaveniach v personalization nastavit ze automaticky skryvat taskbar, potvrdit, spustit video na fullscreen, a potom zas ist do nastaveni a vypnut skryvanie panelu.