Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2016 a vyhledavani

Zdravim,
kdyz jsem mely stary outlook (asi 2012) tak kdyz jsem zadal do vyhledavani napr. jmeno Bohumil tak mi to vyhledalo vsechny emaily kde byl odesilatel bohumil a nebo byl zminem v textu.

Firma zakoupila novou verzi 2016 a tam nemuzu najit nic. Vidim komu jsem odeslal mail a dam vyhledat i vsechny podslozky a stejne mi to nic nenajde.
Prosim poradil by mi nekdo jak nastavit vyhledavani at to hleda slova i v textu.Diky

Indexovani nastavujes pres ovladaci panely. Nebo jednoduseji, klikni na start a zacni psat indexovani. Vybehne ti moznosti indexovani.
Jednou z polozek v indexu je MS Outlook, tak jej muzes vyhodit. Ale prave to indexovani slouzi pro rychle vyhledavani a pouzival je i tvuj stary outlook.
Treba jeste nemas zindexovane zpravy, tak to nevyhledava. V tech moznostech indexovani uvidis i stav indexu a muzes jej "přebudovat"

Zavolaj do microsoft na podporu, ze ste zaplatili XY tisic a nefunguje to ze chces nazad peniaze a este 1000eur za strateny cas a nervy :-) Ja by som kurvam volal kazdy den keby som bol admin. Nech si nemyslia.
P.S. inac si myslim ze nemas opravnernia, alebo je ten outlook blbo nainstaleny, alebo je poskodeny pst, alebo indexy a podobne. A restartuj Win.