Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalacia OS kompletne

Zdravim. Potreboval by som poradit ako odinstalovat OS kompletne. Mam W7 na USB a te ntam chcem na novo nainstalovat, ale mam problemy s vymazanim W10. Je to W10 enterprise. Skusal som to cez recovery, vzdy nejaka chyba. Downgrade sa neda. Data mam zalohovane. W10 je na C. W7 neskor by som rad nainstaloval na D. Dakujem.

# Tak ten HDD pred instalaci 'PREFORMATUJ', Spustis instalaci z USB => Instalace : "zde vidis tvuj C: na kterém je Windows 10 => Vymazat., nasledovné na vymazany disk => Instalace 'Windows 7'.
TiP ~ Nekteré zakladni desky maji v BIOSu moznost : 'Secure Erase' A k cemu to slouzi ? K vymzani disku ci jeho jeho prepsani, prepsani 101010 jestli preferujes..

W10 je na C. W7 neskor by som rad nainstaloval na D. Dakujem.

# Instalovat Windows 7 na D:\ !? Po nainstalovani Windows 7 na tento disk, bude oznacen jako C:\