Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace W7 - chyba 0x00000f

Ahojte lidi.

Momentálně mám w10, ale nejsem s ním spokojený a chtěl bych se vrátit k w7.
Mám udělanou bootovací flešku. Dám ji nabootovat a proběhne načítání bootování w7 a tím to končí. Vyhodí to chybu 0x00000f. Vím, že mi to už kdysi dělalo a povedlo se mi to vyřešit nějak přes příkazový řádek. Nicméně to se mi nedaří, jelikož jsem ve windowsu a nedovolí mi to žádné změny....

Nevím co s tím a jsem už bezradný. Tady se mi zatím pokaždé dostalo rady. Tak bych o ni poprosil znovu.

Ntb Asus x551c
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Instalace W7 (karel)

Nemas tam nahodou este neposkodeny recovery oddiel od vyrobcu? Ak ano tak si obnovis W7 z neho, mackaj F9 po restarte (lebo asus) a vyber nejake factory recovery.

Ked uz recovery oddiel neni, tak je otazka v com je problem, bud v tej bootovacej flash (kto ju vyrabal z coho a bootujes ju jak, uefi (alebo secure) boot mas enabled v biose? Ak ano tak to vypni. Ak to bootujes normalne neUEFI (legacy) tak moze byt problem obsah aktualneho disku, to sa da bud nabootovanim z instalacky W10 (alebo W7 mozno tiez) do moznosti opravy - prikazovy riadok, a tam spustit diskpart, a:
list disk
select disk cislo
clean
Zmaze z disku uplne vsetko, vcetne nejakeho recovery oddielu, takze robit az ako poslednu moznost