Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natáčení/Streamovani

Dobrý den chci se zeptat mnel jsem striihovou kartu přes kterou jsem stremoval a natáčel bohužel mi odešla a já nevím jestli si mám koupit novou nebo šetřit na lepší CPU např Ryzen (Což by trvalo hodně dlouho) mám jen 5k a slabý procak grafika ta umí natáčet jen se mi to nějak bull a dost to laguně takže já fakt nevím co mám dělat nebo jak spravit tu grafiku no spíše OBS

Pardon trochu jsem se ztratil v textu psal jsem to na mobilu (Na mobilu neumím moc dobře psát :/). Takže potřeboval bych poradit jestli si mám koupit střihovou kartu AverMedia Live Gamer HD a nebo si mám našetřit na nový Ryzen potřeboval bych natáčet / streamovat a moje Grafika AMD Radeon R7 360 umí enkdovoát ale nechci aby byla zatěžována když hraju např GTA V a AverMedia no nevím jestli si ji mám znova koupit nebo jestli mám koupit nějákou lepší verzi takže se chci zeptat jestli se to oplatí kupovat nebo ne