Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV místo monitoru.

Dobrý den. Jaký je rozdíl mezi touto SENCOR TV kterou používám místo monitoru a monitorem do 5 000 Kč.? Děkuji za odpověď. :beer:

Smart TV NE
3D NE
Typ obrazovky LED
Tvar obrazovky Rovná
Úhlopříčka v palcích 24 "
Úhlopříčka v cm 60 cm
Vysoké rozlišení HD READY
Rozlišení panelu 1366 x 768
Frekvence 50 Hz
Čas reakce 5 ms

Ano je.

Obecne televize neresi detaily v zobrazeni v panelech displeju. Mluvim samozrejme o levnych TV a je uplne jedno, jestli je to Samsung nebo Sencor. Proste neni to tak, ze by TV a monitor mely stejny LCD panel. Tva TV ma navic i velke obrazove body, protoze ma nizke rozliseni. Jednoduse to, ze TV jsou levnejsi nez monitory ma svuj jasne dany duvod.
Neni to ale zadna vada televizi, protoze jednoduse se pocita s tim, ze bude slouzit predevsim pro zobrazeni pohybliveho obrazu (video) a kvalita je optimalizovana timto smerem.

Co se tyka samotne znacky Sencor, tak ta myslim nema v televizich vlastni vyrobni linku, ale pouze montovnu. Nakoupi displeje i elektroniku, ktere neprosly vystupni kontrolou u znackovych vyrobcu, opravi je a zamontuje do vlastni krabice. Pak uz je to jen o nahode, jak velke poskozeni puvodne bylo a jak se to podarilo opravit, takze muzes narazit na dobry kus, ktery bude mit obraz jak Samsung anebo nejake smecko. To vysvetluje i duvod, proc jsou nekteri z TV znacky Sencor tak roztrpceni a nekteri nadseni nad kvalitou.

Mě by jenom zajímalo jak se jim to může vyplatit prodávat,příklad přišli Sencor klimatizace a do pár měsíců se ca 99% vrátilo nefunkčních a vraceli se prachy, takže ten zisk udělá 1% spokojenejch zákazníků asi.:-) Pamatuju i údiv nad kvalitou Sencoru když testovali nějakej DVB-T v ofic recenzi že se jim něco konečně povedlo po x letech sypání zmetků.Ono je to asi jedno u těch nejlevnějších produktů co to je za značku,pokud někomu nevadí lítat dokola po reklamacích a bejt x měsíců co se to reklamuje bez produktu.Nemusím chodit daleko,švára si koupil vyhlášenej šunt ve všem telefon Evolve odolnej za 11000kč, takže by tam za ty prachy už nějaká kvalita měla bejt a dopadlo to tak že po čtvrtý mu vrátili prachy a z jedný reklamace šel do druhý o kvalitě svědčí i to že u druhý reklamace dostal novej telefon kterej se sral stejně jako ten předchozí.:-D

Evolveo za 11K, to je silny kafe, ale jinak cely byznys chapu.

Samsung treba si vyrobi televize, 10% neprojde vystupni kontrolou a myslis, ze se jim ekonomicky vyplati s tim cokoli delat a zjistovat, jestli je to mala opravitelna nebo velka neopravitelna vada? Nevyplati, takze to v baliku prodaji za par susni nejake montovne, Samsung z toho ma prachy navic, protoze jinak by to slo na skladku a pocita se s tim v cene ostatnich uspesne do obchodu odeslanych televizi.
Montovna to potom opravi a opet uspesne proda, protoze je to vsechno hodne levne, tak se vyplati i treba 50% vadnyho zbozi. To co pises o tech klimozkach byl asi nejakej renonc.