Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows 10

Ahoj, už asi 2h cca se mě stahují aktualizace konkrétně z 14.3.2017 a je to zaseklé u 95% a nechce se to hnout dál má stím někdo zkušenosti? Předem děkuji.

Desítky jsou velmi náchylné na jakýkoliv neoriginální,nebo neoprávněný pokus o crack software,nebo podobnou činnost.Asi to stopni a dej z instalačního média z menu oprav možnost oprava spouštění systému,nebo bod obnovení,případně částečné obnovení systému. Pokud ani jedna možnost nepůjde spustit,systém je poškozen,jak říkám, W10 moc "nepotřebuje" aby klekl.