Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 a nastavení hardware pro zvuk.

Dobrý den, už nějaký čas využívám k pc sluchátka a reproduktory. Jenže mě trochu otravuje pokaždé jít do nastavení zvuku a přepínat výchozí nastavení abych mohl používat druhé. Někdy je to velice zpomalující a nepraktické. Neexistuje nějaký program nebo zkratka co by umožnila přepnout nějak jednodušeji? Děkuji.

Jenže mě trochu otravuje pokaždé jít do nastavení zvuku a přepínat výchozí nastavení abych mohl používat druhé. Někdy je to velice zpomalující a nepraktické. Neexistuje nějaký program nebo zkratka co by umožnila přepnout nějak jednodušeji?

Ne, neexistuje, respektive o nicem nevim, delame v praci to same a u nasich zas stejnym zpusobem prepinaji repro k PC a TV zvuk pres HDMI.