Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart

Dobrý den, mám včera koupený notebook HP 15-ba067nc bílý, start proveden včera celkem v pohodě proběhly aktualizace i restartování systému W 10 .
Dnes ráno spuštěn a provedeno doladění Bluetooth a vysoušení propojení s mobilem.Potom normální činnost jako internet, přehrávání hudby a pak vyžadován restart. Proběhlo stažení zase aktualizace a pak od 11 hodin je pořád obrazovka restartování.Kolečko se točí ,ale je to skoro 3 hodiny bez změny.
Prosím o radu co dělat zda čekat, nebo zkusit tvrdě vypnout a zapnout.
Moc děkuji za každou radu.

Obnov tie windows uplne na vyrobny stav a potom v update zakaz update ovladacov, alebo co sa to tam zas samo znefunkcnilo v tom tvojom W10.
(p.s. alebo nerob to "provedeno doladění Bluetooth a vysoušení propojení s mobilem" nech si nezakillujes ten windows zasa. Alebo to aspon nerob sucasne s update na pozadi)