Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OBS Studio lagy

UPOZORNĚNÍ pro adminy: Původní dotaz byl o tom že jsem měl problém s enkoderém GPU, ale tento dotaz je o problému s OBS že se mi laguje a né s enkoderém -_- tohle téma je pouze o OBS tamto bylo o GPU + OBS enkoding. OSTATNÍ moje témata smažte PLEASE

Dobrý den nedávno mi začalo OBS studio trochu blbnout před týdnem mi normálně OBS fungovalo ale tento týden mi to začalo blnout tak že když mám verzi 16.x tak když zapnu obs v pohodě když tam zapnu snímání hry/Okna tak to shodí FPS z 200-500FPS na 18-60FPS zkoušel jsem přepínat enkodér na CPU enkoding a na GPU a nic. Poté jsem zkusil verzi OBS 17. tato verze udělala že když toto OBS spustím ihned začnou lagy aniž bych tam cokoliv udělal. Ještě před týdnem jsem jel na verzi 18.x která dělá to samé jako 17.x, takže když to zapnu hned pád FPS a pak musím restartovat PC, jelikož i když vypnu OBS Studio lagy přetrvávají. U OBS 16.x když vypnu OBS tak lagy přestanou nebo stačí vypnout záznam hry/okna někdo kdo ví co stím? V nastavení jsem nic neměnil mám stejné nastavení jako před týdnem. Ještě bych dodal Ramky a CPU to v poho dávají CPU = 20-50% Ramky 50%

předešlá část: http://pc.poradna.net/q/view/1700790-obs-gpu-enkod ing (touchwood)

problém je stále tentýž - rozesraný počítač. Jistě nebudeš tvrdit, že to dělá OBS všem uživatelům, takže problém NENÍ v OBS, ale u tebe - doposud jsi neuvedl žádné zásadní informace (verze OS, verze driverů desky, verze driverů grafiky), popřípadě v nastavení OBS. Takže ono to všechno spolu souvisí, a ne že ne. Tím, že to tu drobíš na separátní (a nesmyslné) dotazy to rádcům jen komplikuješ a adminům/modům přidáváš práci. Jasně jsem ti napsal, že máš pokračovat tam, kde jsi skončil, ale opět sis vymyslel další "dotaz", což vede k tomu, že "někdo" bude muset prolinkovat oba dotazy a ten starý zamknout, protože pokračuje zde (to jen tak na okraj k tomu, jak přidáváš jiným práci).

A začni s tím, že jednoznačně popíšeš co děláš, co nahráváš, jak máš nastavené OBS, cos dělal předtím, než to přestalo fungovat atd.

OS : WIndows 7 Ultimate
verze driverů desky nevím
ale když jsem otevřel CMD a napsal jsem tam driverquery tak mi to napsalo kdy ty ovladače byly nainstalovany a jediný co jsem nainstaloval byl WO mic to jak jsem nainstaloval tak mi to fungovalo a pak tam je amdkmdag, amdkmddap takže to bude dělat ovladač grafiky a tu verzi jsem ti již napsal -_- a tady ti ještě přikládam co jsem tam ještě našel