Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade

Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat co by bylo nejlepší vylepšit na této sestavě? Asi do 6000,-? A jestli to má cenu dělat jen do 6k, nebo si našetřit více?
intel pentium g3258
Nvidia geforce GT 730
4,00 GB RAM
enjt0o

Možnost:

Máš taktovací procesor(odemčený násobič), takže pokud to deska umožní, tak lze CPU nataktovat bez zvyšování napětí někam ke 4.2GHz.
Tím pádem získáš dostatečnou rychlost/výkon pro všechny dvouvláknové aplikace/hry.
Upgradovat můžeš g.kartu ASUS Radeon DUAL-RX460-2G/3 000.-

(získáš slušný herní stroj nižší třídy, pokud si nato netroufáš, tak zkus požádat někoho znalejšího)