Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač na prodej - tovární nastavení?

Dobrý den, chci nyní prodat notebook s win 10 a je potřeba to komplet promazat, aby to probíhalo jak při startu... mám ho dát do továrního nastavení, nebo se doporučuje jiný postup ? Díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

# Tovarni obnoveni bez zachovani predeslych souboru.
* Pri obnoveni, se dostanes po moznost "Rychly" format, nebo "Pomaly" (ty zadas pomaly bez zachovani predeslych souboru) ktery slouzi prave kdyz NTB prodavas a nechces aby sli vytahnout predeslé informace, dale pak zalezi na kazdém vyrobci, kde jde pouzit nastoje jako HP recovery, Asus etc...

mám ho dát do továrního nastavení, nebo se doporučuje jiný postup ? Díky

# Osobne bych ho dal do "TOVARNIHO NASTAVENI" (opet, postup dle vyrobce) /*Coz ti da ve vysledku stav takovy, jako jkdyz jsi ho koupil.