Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně RX 470

Dobrý večer, potřeboval bych prosím poradit. Chtěl bych si koupit grafiku RX 470 4GB, ale nevím od jakého výrobce si vybrat. Kterou by jste mi doporučili?

Osobně bych si už počkal na refresh, počítá se, že výkon naroste o cca 10% (střízlivý odhad) a zároveň bude vylepšena energetická stránka.

edit: jinak bych volil mezi MSI (mám RX480 Gaming, po skvělých zkušenostech s R9 280X Gaming) a Sapphire Nitro.