Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nález s7

Zdravím, nalezl jsem venku na ulici v Anglii mobil Samsung s7 edge.Je dost poškrábaný tak nevím zda ho někdo rozbil schválně či ztratil..každopádně se chci zeptat zda se dá tento mobil pokud by ho puvodní majitl chtěl dopátrat najít? myslím si že ho vyhodil,ale nechci být potom za zloděje..klidně nějaké peníze do opravy investuju.ale problém je že je tam pin a tak se ptám kolik by tak vyšla oprava displeje( toho zahnutého) a odblokování pin bez dokladu že jsem majitel by šlo nebo ne? Díky za odpovědi

Je to jednoduche, pokud je v telefonu SIM karta, vrat ho puvodniumu majiteli, pokud tam neni, tak ho asi zahodil a muzes si ho nechat.

Displej je ale hodne drahy, pocitam ze klidne 5.000 v pripade tohohle telefonu.

Jinak nahrani tovarni ROM.