Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook růžově problikává

Ahoj, vlastním dva roky starý notebook LENOVO IdeaPad Flex2 15 a včera mi po "probuzení" (otevření) notebooku začal displej růžově problikávat. Vždy tak jednou za 10-15 sekund. Když jsem ale počítač restartoval, najednou zase vše OK, cca 2 hoďky práce a nic. Nevypínal jsem ho, jen zavřel.
Teď ráno jsem to znova otevřel a zase začal problikávat, tak jsem ho znova restartoval a opět vše OK, nic nebliká.
Nevíte s čím by mohl být problém? Děkuji

Zmena predmetu, pôvodne: WRCfan (MM..)

Jenže mě na tom nehraje to, že když mě to blikalo, tak jen za předpokladu, když jsem notebooku zavřel a otevřel. KdYž jsem ho pak restartoval, už neblikal a pracoval na něm cca 2 hod, přičemž bylo vše OK. Pak ho na zkoušku hned zavřel a otevřel(přihlásil se). No a zase to blikalo.Tak jsem to zkusil víckrát a pokaždé podle jednoho scénáře. To nějakému zahřátí moc nenahrává. Jestli to není nějaká SW chyba. Každopádně díky za ochotu.

Ano potom to je skor SW, to je pravda.
Je mozne ze rychle spusteni ovplyvnuje aj hybrid sleep (S3 bez hiberfil versus S4+hiberfil.sys) neviem zhlavy. Mohol si mat aj nejaky problem s diskom a hiberfil.sys alebo nieco take. Ja osobne nepouzivam sleep radsej vobec uz 20rokov, je v tom zamontovanych moc vela polepenych veci (ovladace, windows, bios).

.. ale z jakeho softwaroveho dovodu by mal display ruzovo preblikavat to netusim, nedava to zmysel.