Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedaří se mi nastartovat záchranný disk pro Obnovení Windows 7 z bitové kopie

Po instalaci W7 64bit jsem si vyrobil bitovou kopii i záchranný disk. Bohužel se mi z něj nadaří nastartovat, tak jsem ho vyrobil znovu (už 2x).
První pokus byl na W7 32bit - při pokusu obnovit to z něj mi napsal, že mi to neobnoví, že potřebuji W7 64bit.
Tak jsem vyrobil požadovaný disk na jiném PC s W7 64bit ale z tohoto disku mi to odmítá nastartovat:
Varianta1: v boot menu vyberu CD/DVD - napíše že na disku nenašel OS
Varianta2: v boot menu vyberu UEFI CD/DVD - nenapíše nic, chvíli chroustá a pak dělá mrtvého brouka

Potřebuji ten PC obnovit, nevíte prosím někdo kde dělám chybu?

Problem bude asi v tom ze jak presne si to DVD vytvaral. Na jinom PC to neni vhodne, ptz to tam nemuselo nacpat to co potrebuejs na tvojom PC, a co sa tyka legacy bootu tak si to mozno neuzavrel a bola to ina mechanika, alebo to bolo uplne blbo vypalene alebo podobne.

V tom nástroji na vytváření je jen jediná funkce - vytvořit CD/DVD, nelze nic nastavovat, volit, nebo uzavírat...
Každopádně obnova proběhla, ale počítač dělá totéž, OS začne nabíhat a PC se restartuje, takže problém je asi někde jinde (zřejmě HW)
Díky za ochotu pomoci...